Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » ALEGIA - nowości asortymentowe

KATEGORIE PRODUKTÓW

ALEGIA - nowości asortymentowe

Nowe produkty z ofercie Alegii już u nas.

alt
 
Targi Pet-Expo w Bydgoszczy mamy już za sobą, ale przed nami dość dużo nowości, wszystko to jest rezultatem zapoznania się z tym, co producenci prezentowali na tej właśnie imprezie.

Dzisiaj czas na krótkie spostrzeżenia związane z Alegią, producentem który modyfikuje, ulepsza, wprowadza produkty o wysokiej jakości, klasy Premium. Warto wspomnieć, że Owocowe Ziółka dla Królika zdobyły nagrodę niezależnego czasopisma Zoobranża w kategorii produkt roku.

Ale do rzeczy, żeby Was nie zanudzać.
Otóż ostatnio producent wprowadził kolejne nowości do serii Natural - mianowicie karmę dla juniorów (młodych królików i świnek morskich). Produkty te, to niespotykane na rodzimym rynku, specjalnie dobrane, bogate w zioła, kwiaty, warzywa i owoce karmy podstawowe dla najmłodszych osobników. Są one pozbawione zbóż, niezwykle aromatyczne a surowce są świeże, pełne kolorów i smaku. Wspomagają trawienie, gwarantują prawidłowy rozwój organizmu zwierzaka a do tego posiadają świetnie zbilansowany skład.
Producent wprowadził również zmiany w opakowaniach karm serii Herbal, co moim zdaniem jest także posunięciem trafionym, są to praktyczniejsze opakowania. Produkt pozostaje w tym samym składzie (już sprawdzonym i pełnym wysokiej jakości surowców), jedyne co, bardziej ucieszy się nasz oko i dostaniemy praktyczne informacje o karmieniu.

Pamiętajcie, że im lepsza karma, im korzystniejsza i bardziej naturalna karma w misce, tym Wasz Pupil zdrowszy, bardziej zadowolony i dający powody do zadowolenia z tego, ze jest obok Was.

Wystarczy, że klikniecie w jeden z poniższych obrazków

 
KRÓLIK
alt

ŚWINKA
alt


 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Copyright © PUPILLO.PL - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: TechnikaReklamy.pl