Strona główna » bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Szanowni Klienci,
nasz sklep posiada certyfikat SSL, który jest jednym z wielu zabezpieczeń danych osobowych. Zatem już od momentu procesu rejestracji konta w naszym sklepie Wasze dane są bezpieczne, szyfrowane i dostęp do nich jest odpowiednio zabezpieczony.

Pragniemy również podkreślić, ze jako sklep internetowy postępujemy zgodnie z procedurami gwarantującymi poufność i ochronę Waszych danych osobowych. Dane osobowe wykorzystywane są w sklepie tylko i wyłącznie zgodnie z regulaminem sklepu, nie są "sprzedawane" i przekazywane do podmiotów niezwiązanych z procesem realizacji zamówień oraz obsługi Klienta

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję