Strona główna » Nowości » Domki drewniane - NOWOŚĆ w ofercie sklepu

Domki drewniane - NOWOŚĆ w ofercie sklepuChcieliśmy podzielić się z Wami nowościami, które wprowadziliśmy do oferty sklepu.
Tym razem są to domki drewniane, które charakteryzują się:
- solidną konstrukcją
- ciekawym wyglądem
- naturalna formą

W niedalekiej przyszłości dołącza do tego grona kolejne nowości.

Zatem zapraszamy Was do spojrzenia na te nowości. OCEŃCIE co na ich temat sądzicie.


alt  alt  alt

Wśród tych nowości znalazł się również jeden rodzynek, labirynt :-). Wielu z Was pytało czy coś podobnego będzie w ofercie - zatem odpowiadamy JEST :-) Zerknijcie jak kolega wygląda...

alt alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję