Strona główna » Dostawa Pupillo - zasady i koszty

Dostawa Pupillo - zasady i koszty

Sklep Pupillo udostępnia następujące formy wysyłek towarów:


1. Przesyłka kurierska (do adresata) - usługa realizowana przez firmę kurierską. Wybierasz tę formę dostawy, a kurier przywozi przesyłkę pod Twoje drzwi. Przesyłki doręczane są dwa razy, jeśli w tym czasie kurier nie zastanie adresata, przesyłka czeka na odbiór w oddziale firmy kurierskiej.

Koszty wysyłki kurierskiej
Przy przedpłacie na konto lub płatności online:
do 29,99zł - 12,99zł
do 99,99zł - 11,99zł
do 199,99 - 9,99zł
200zł i powyżej - darmowa wysyłka

Pobranie przy odbiorze - do każdej kwoty przedpłaty dodajemy 3,50zł

Maksymalna waga 1 paczki to 30kg, dlatego jeśli ciężar zamówionych produktów przekroczy tą wartość, zamówienie zostanie podzielone automatycznie na kolejne paczki.

2. Paczkomaty InPost - dostawa zamówionych produktów do wskazanego przez Was Paczkomatu. Przesyłka czeka w Paczkomacie do 48h, później 72h w oddziale InPost. Prosimy o odbiór przesyłek w określonych ramach czasowych. Wymiary każdego z dopuszczalnych gabarytów zamieszczamy poniżej. Waga max 25kg z opakowaniem.

do 29,99 - 11,99zł
do 99,99zł - 9,99zł
do 199,99 - 6,99zł
pow. 200zł  - darmowa dostawa


Gabaryt A - Paczkomaty                     Paczkomaty Gabaryt B - wymiary              Paczkomaty Gabaryt C - wymiary

WAŻNE
Jeżeli przy odbiorze paczki stan przesyłki budzi Wasze zastrzeżenie, przesyłka jest uszkodzona, zgnieciona, prosimy o spisanie tzw "protokół szkody/reklamacji".

 

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję