Strona główna » dostawa - zasady i koszty

dostawa - zasady i koszty

Sklep Pupillo udostępnia następujące formy wysyłek towarów:


1. Przesyłka kurierska (do adresata) - usługa realizowana przez firmę kurierską. Wybierasz tę formę dostawy, a kurier przywozi przesyłkę pod Twoje drzwi. Przesyłki doręczane są dwa razy, jeśli w tym czasie kurier nie zastanie adresata, przesyłka czeka na odbiór w oddziale firmy kurierskiej.

Koszty wysyłki kurierskiej
Przy przedpłacie na konto lub płatności online:
do 19,99 - 15,99zł
20,00 - 149,99 zł - 13,99zł
150,00 - 199,99 - 11,99 zł
199,99zł i powyżej - darmowa wysyłka

Pobranie przy odbiorze - do każdej kwoty przedpłaty dodajemy 3,50zł

Maksymalna waga 1 paczki to 30kg, dlatego jeśli ciężar zamówionych produktów przekroczy tą wartość, zamówienie zostanie podzielone automatycznie na kolejne paczki.


Pobranie przy odbiorze - do każdej kwoty przedpłaty dodajemy 3,50zł
Usługi dodatkowe, opłaty doliczane do podstawowego koszty wysyłki:
* doręczenie w sobotę - 19,00 zł
* doręczenie w godz 17-20 - 25,00 zł
Niestety nie wszędzie usługi dodatkowe są dostępne, o czym możemy powiadomić dopiero po złożeniu zamówienia i prośby od Was o sprawdzenie

2. Paczkomaty InPost - dostawa zamówionych produktów do wskazanego przez Was Paczkomatu. Przesyłka czeka w Paczkomacie do 48h, później 72h w oddziale InPost. Prosimy o odbiór przesyłek w określonych ramach czasowych. Wymiary każdego z dopuszczalnych gabarytów zamieszczamy poniżej. Waga max 25kg z opakowaniem.

Gabaryt A- 11,99zł                                                      Gabaryt B - 11,99zł                                                    Gabaryt C - 12,99zł
Gabaryt A - Paczkomaty                     Paczkomaty Gabaryt B - wymiary              Paczkomaty Gabaryt C - wymiary

WAŻNE
Jeżeli przy odbiorze paczki stan przesyłki budzi Wasze zastrzeżenie, przesyłka jest uszkodzona, zgnieciona, prosimy o spisanie tzw "protokół szkody/reklamacji".

 
Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję