Strona główna » Nowości » FH mamy to - już na magazynie

FH mamy to - już na magazynie...i dojechała - pierwsza dostawa nowych suszków jest już u nas. Teraz tylko kwestia wstawienia produktów na sklep i możecie kupić co tylko dusza zapragnie: warzywa, owoce, mieszanki, kwiaty, gałązki, liście, ziela, korzenie itp - a już niebawem nowości również z tej marki, o czym będziemy Was informować na bieżąco.

Zdradzimy tylko, że nazwa będzie zaczynała się od FH ....nazwa produktu :-)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.