Strona główna » Nowości » Gazetka pomagająca

Gazetka pomagającaPewnie już zauważyliście, że na naszych półkach zagościła nowa pozycja asortymentowa - Gazetka Pets World

Chcielibyśmy Wam po krótce opisać jaki jest cel sprzedaży tego produktu, skąd ten pomysł i co z tego mają zwierzaki. Otóż pomysł zrodził się u dystrybutora marki Trixie, firmie Hobby, a my pomyśleliśmy, że warto spróbować go przenieść do nas, oferując Wam możliwość zakupu takiej gazetki. Możecie w niej przeczytać o sprawach związanych ściśle z zoologią, a konkretniej porady żywieniowe, wskazówki w hodowli domowej :-), porady ekspertów czy wypowiedzi lekarzy weterynarii i behawiorystów. Poza tym kącik dla najmłodszych, konkursy i krzyżówkę z nagrodami.

Wszystko to w ciekawej i miłej dla oka oprawie, ze szczytnym celem, ukrytym w cenie. Każdy egzemplarz kosztuje 3,99zł, narzucone zostało to przez pomysłodawcę inicjatywy. Kwota zebrana przy sprzedaży tego kwartalnika będzie co dany okres (nowy numer) przeznaczana na cel, który jest jasno sprecyzowany przy każdym nowym numerze.

Numer 1 gazetki to pomoc Fundacji For Animals i wsparcie akcji ogólnopolskiej o nazwie 'Nie rozmnażaj, nie porzucaj". Pomaga każdy, kto zakupi gazetkę. Akcja ma na celu sterylizację zwierzaków, które mogą być powodem niekontrolowanego rozrodu i przyczyną ogromnych ilości porzucanych zwierzaków - NIESTETY ma to coraz częściej miejsce.

 
Kupujesz - czytasz - pomagasz

alt
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.