Strona główna » Nowości » Marka PUUR na dobre w Pupillo

Marka PUUR na dobre w Pupillo

PUUR zdrowie dla zwierzaków gwarantowane

Szanowni Klienci,
chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami na temat wprowadzenia do Polski, oczywiście i naszego sklepu, marki PUUR. Asortyment marki tworzą karmy i przysmaki dla gryzoni i ptaków. Wasze pytania mailowe i telefoniczne utwierdziły nas w przekonaniu, że zawsze jesteście otwarci na dobre i wysokiej jakości produkty, których zadaniem jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie Waszych Pupili.

Ale do rzeczy...poniżej parę słów, które są wynikiem przeprowadzenia wielu rozmów z Wami, wymiany maili i spostrzeżeń.

Dlaczego wprowadziliśmy PUUR do oferty sklepu?
* jak wiecie, stale poszerzamy ofertę sklepu, dopasowując ją zawsze do Waszych potrzeb. Przy doborze asortymentu sprawdzamy najpierw organoleptycznie to, co kryją opakowania, testujemy, rozkładamy na czynniki pierwsze. A na końcu, sprawdzenie co możemy robić z cenami, by dobry produkt był dostępny w atrakcyjnej cenie

Czy oferta marki będzie stale poszerzana?
* TAK, jasno i stanowczo mówimy tak, ponieważ wiemy, że im więcej pozycji w danym asortymencie, tym lepiej dla Was. Macie spersonalizowane potrzeby, wielu z Was każdy specyficzne, inne, dla swojego Pupila. Dlatego naszym nadrzędnym zadaniem jest cały czas czuwać nad tym, by  te właśnie potrzeby mogły być przez nasz sklep zaspokojone. Czy się uda? ...wierzymy, że tak, bo dajemy z siebie wszystko :-), ta praca to dla nas pasja

 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję