Strona główna » Nowości » NAGER COLORADO powraca!!!

NAGER COLORADO powraca!!!*** Wielki powrót NAGER COLORADO ***

Spejalnie, dla wszystkich, którzy tak mocno zabiegali o powrót do oferty produktu NAGER COLORADO - czyli karmy dla świnek morskich, królików i szynszyli - wprowadzamy od dzisiaj do sprzedaży właśnie tą pozycję asortymentową

NOWA i NIŻSZA CENA - jedyne
27,00 zł za 850g czyli taniej o ponad 2zł

Tylko naturalne składniki


Promocja na START - do 13.10.2018, do godziny 18.00 każde opakowanie po 25,00zł

Zapraszamy do zakupów
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję