Strona główna » Nowości » Nowa marka w ofercie Pupillo

Nowa marka w ofercie Pupillo

Wprowadzamy serię naturalnych karm i przysmaków dla Waszych pupili.

Witamy Was w kolejnym dniu zakupów.
Specjalnie dla Waszych roślinożerców sprowadzamy nową markę Petifool. Nowość w Polsce, tylko u Nas.
Są to produkty w 100% naturalne, bez barwników i konserwantów. Więcej na podstronie producenta, powoli wprowadzimy kolejne produkty.

Link do produktów producenta: http://www.pupillo.pl/petifool-m-35.html


ps. oprócz mieszanek ziołowych i karm polecamy ściółkę bawełnianą, która przetestował nasz zespół badawczy w składzie: Daisy i Leszek.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję