Strona główna » Nowości » Nowe produkty w ofercie

Nowe produkty w ofercie

Niebawem nowe produkty w ofercie, coś dla roślinożerców i nie tylko.

Zapraszamy Was do obserwowania aktualności w sklepie, ponieważ już za kilka dni będziemy w posiadaniu nowych produktów, mieszanek warzywno/owoców/ziołowych. Nieco mało informacji na samym początku, ale chcemy podgrzać Wasze emocje, zwiększyć ciekawość, zwiększyć napięcie :-).

Najpierw zrobimy testy, dotkniemy, wyślemy parę próbek do stałych testerów. Wasza opinia, recenzja jest dla Nas najważniejsza. Chcemy wprowadzić naturalną linię produktów, bez niepotrzebnych "kolorowych" dodatków, itp. Na początku karmy uzupełniające, w marcu przyjdzie czas na karmy podstawowe:
- dla chomików, myszoskoczków, koszatniczek, szczurów i myszy, no i nie możemy zapomnieć o szylkach...

Śledźcie Nasz profil FB, fora itp - na pewno będziemy Was o tym temacie nieustannie informowali...

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję