wyszukiwanie zaawansowane

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek, 9.00 - 16.00

Telefony: 607780296, 609887443

Email: sklep@pupillo.pl

Strona główna1 » o firmie
0123
0

KATEGORIE PRODUKTÓW

o firmie

Pomysł na Sklep zrodził się jakiś czas temu, zupełnie spontanicznie. Razem z żoną jesteśmy wielkimi miłośnikami zwierząt, staramy się wspomagać inicjatywy, które promują "prawidłowe" warunki bytu zwierzaków, jednocześnie przekazujemy, jeśli to możliwe, Naszym Klientom, informacje, które mają na celu poprawę stworzonych już warunków dla gryzoni, wprowadzanie dobrych nawyków itp.

Sami mamy dwa chomiki, dżungarskie (Panna Daisy i Panicz Leszek), które są naprawdę wyjątkowe. prócz tych gryzoni mamy jeszcze 3 psy, 1 to Nasz pupil od wielu lat (ok. 17 lat), zaś dwa pozostałe to tzw "przybłędy", czyli trafiły do Nas, ponieważ ktoś w okolicy je po prostu wyrzucił. Pikuś, zamieszkał u Nas po tym, jak żona poszła na spacer z Naszym starym i poczciwym Benjim, wróciła już z dwoma. Najpierw miał trafić do babci, ale nie chciał wyjść za bramę Naszej posesji, wiec już został. To mega wielki podróżnik :-), więc nie da się go po prostu uziemić na terenie domu :-). Drugi adopciak, jeśli tak mogę powiedzieć, to suczka Misia, która również ktoś porzucił, nie wiem dlaczego, bo takiego psa nigdy nie mieliśmy, a to nie pierwszy psiak u nas. Została przygarnięta przeze mnie, gdy zona była w ciąży, nie mogłem jej odmówić wejścia do domu. Jest tak oddanym psem, że naprawdę potrafi odwdzięczyć się za to, co zrobiliśmy dla niej. Najpierw ją dokarmialiśmy, miała trafić do schroniska, mieliśmy już dwa psy...jednak panowie nie byli w stanie jej złapać, uciekała, po 3 próbach postanowiliśmy, że ZOSTAJE U NAS! Po kilku dniach dokarmiania, cały czas była nieufna i uciekała, spędziłem nad jej "oswojeniem" kilka godzin. Wziąłem ugotowane "miecho" i tak długo się do niej skradałem, aż w końcu mi zaufała i dała się pogłaskać. Po kilku dniach okazało się, że ma w okolicy małe - na szczęście wszystkie (3 szczeniaki) trafiły do szczęśliwych domków. Po odczekaniu, wykarmieniu, przyszedł czas na sterylizację i pozostanie u Nas...

No ale kończę, bo się rozpisałem, a tu nie ma czasu na to...zapraszamy Was do zakupów w Naszym małym sklepie, kończę Naszym sloganem: "zadbaj o swojego pupila" - bo warto zwierzakowi zapewnić najlepsze możliwe warunki.

Przejdź do strony głównej