Strona główna » o firmie

o firmie

Pomysł na Sklep zrodził się jakiś czas temu, zupełnie spontanicznie. Razem z żoną jesteśmy wielkimi miłośnikami zwierząt, staramy się wspomagać inicjatywy, które promują "prawidłowe" warunki bytu zwierzaków, jednocześnie przekazujemy - jeśli to możliwe - Naszym Klientom, informacje, które mają na celu poprawę stworzonych już warunków dla gryzoni, wprowadzanie dobrych nawyków itp.

Gryzonie (w tym nasze przepiękne popielice), patyczaki, małe 250 litrowe akwarium a prócz tego jeszcze 2 pieski, któe przygarnęliśmy po tym, jak ktoś najzwyczajniej w świecie porzucił je przy leśnej drodze. Najpierw miały trafić do babci, ale nie jeden z nich nie chciał wyjść za bramę Naszej posesji po tym jak znaleźliśmy go w lesie, więc już został. To mega wielki podróżnik :-), więc nie da się go po prostu uziemić na terenie domu :-). Drugi adopciak, jeśli tak mogę powiedzieć, to suczka Misia, którą również ktoś porzucił, nie wiem dlaczego, bo takiego psa nigdy nie mieliśmy, a to nie pierwszy psiak u nas. Została przygarnięta przeze mnie, moja duma i nieodstępujący mnie na krok cień :-). Nie mogłem odmówić Misi wejścia do domu. Jest tak oddanym psem, że naprawdę potrafi odwdzięczyć się za to, co zrobiliśmy dla niej. Najpierw ją dokarmialiśmy, miała trafić do schroniska, mieliśmy już dwa psy...jednak panowie 'łapacze' nie byli w stanie jej złapać, uciekała, po 3 próbach postanowiliśmy, że ZOSTAJE U NAS! Po kilku dniach dokarmiania, cały czas była nieufna i uciekała, spędziłem nad jej "oswojeniem" kilka godzin. Wziąłem ugotowane "mięcho" i tak długo się do niej skradałem, aż w końcu mi zaufała i dała się pogłaskać. Po kilku dniach okazało się, że ma w okolicy małe - na szczęście wszystkie (3 szczeniaki) trafiły do szczęśliwych domków. Po odczekaniu, wykarmieniu, przyszedł czas na sterylizację i pozostanie u Nas...

Mając tak bogate doświadczenie wiemy, że zwierzę to przyjaciel, nieważne jaki gatunek reprezentuje. Gryzoń, królik, ptak egzotyczny, pies czy kot. Każde z nich to osobna historia, przyjaciel, istota czująca. Należy się im szacunek, bliskość człowieka i dbanie o to, by w Waszych domach czuły się jak najlepiej.

Przede wszystkim dobre produkty
Staramy się, aby sprzedawane przez nas produkty były wysokiej jakości, jak najbardziej dopasowane dla danego gatunku a przy tym cena ich nie uderzała mocno po kieszeni. Mamy ogromny wybór karm podstawowych i uzupełniających, polskich i zagranicznych producentów. Od Mixeramy po FactoryHerbs i JR Farm.

Klient zawsze w centrum zainteresowania
Każdy kto dokonał u nas zakupu wie, że dobro Klienta to dla nas priorytet. Jesteśmy otwarci na rozmowę, wprowadzanie zmian i ulepszeń dla Was i Waszych Pupili.

Akcesoria dla gryzoni i ptaków
Odpowiednia klatka dla chomika lub świnki morskiej? Oczywiście, że to możliwe. Poza odpowiedniej wielkości klatką dla gryzonia potrzebujecie domku, miski, poidełka? To wszystko znajdziecie w naszej ofercie. Trixie, Sum-Plast, Savic, Zolux - te i inne marki tworzą naszą bogatą ofertę.

...rozpisałem, a tu nie ma czasu na to...zapraszamy Was do zakupów w Naszym małym sklepie.
Zakończę naszym sloganem: "zadbaj o swojego pupila" - bo warto zwierzakowi zapewnić najlepsze możliwe warunki bytu w naszych domach

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję