Strona główna » płatności

płatności

Oddajemy do Waszej dyspozycji kilka możliwości płatności za zamówione towary.

1. Tradycyjny przelew bankowy - na płatność za złożone zamówienie oczekujemy do 3 dni, chyba, że Klient poinformuje nas o zaistniałym opóźnieniu. Jeśli po upływie 3 dni nie otrzymamy wpłaty zamówienie zostaje automatycznie anulowane.
2. Płatności online (np. przelewy24.pl, PayU) - na realizację płatności oczekujemy do 48h. Jeśli płatność nie zostanie zrealizowana w tym okresie a Klient nie poinformuje nas o wykonaniu innego rodzaju płatności, zamówienie zostaje automatycznie anulowane. Pamiętajcie, że czasami płatności online nie są wykonane, powstaje problem w łączności banku wpłacającego z systemem operatora płatności i konieczne jest dokonanie zwykłego przelewu.
3. Pobranie czyli zapłata przy odbiorze paczki - Klient płaci przy odbiorze przesyłki

Jeżeli chcielibyście dokonać opłaty za złożone zamówienie w nieco późniejszym terminie prosimy o kontakt mailowy celem ustalenia daty wpłaty, aby zamówienie nie zostało anulowane po upływie wymaganego terminu opłaty.

Wszystkie niezbędne dane do w/w form płatności otrzymujecie zawsze podczas składania zamówienia w sklepi Pupillo.pl

Dane do przelewu:
Sklep Pupillo.pl
nr konta bankowego: 53 1870 1045 2078 1233 2995 0001
tytułem: np. zamówienie nr (podajemy nr zamówienia)

Jeśli zależy Wam na tym, żebyśmy nie czekali na zaksięgowanie wpłaty i wysłali zamówione produkty, prosimy o przesłanie potwierdzenia na sklepowy adres mailowy.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję