wyszukiwanie zaawansowane

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek, 9.00 - 16.00

Telefony: 607780296, 609887443

Email: sklep@pupillo.pl

» polityka prywatności
012
0

polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu Pupillo.pl

Przedstawiamy Wam politykę prywatności, która określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych wszystkich Klientów (użytkowników) korzystających z usług oferowanych w ramach sklepu Pupillo.pl

Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie www sklepu Pupillo.pl jest właściciel sklepu.

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych zostały wdrożone wewnętrzne procedury i zalecenia, których celem jest zapobieganie udostępnieniu danych Klientów osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie oraz sprawdzamy ich zgodność z obowiązującymi aktami prawnymi - w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, jak również z aktami wykonawczymi (w tym prawa wspólnotowego).


Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Użytkownika serwisu Pupillo.pl oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają bądź obligują Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

Serwis pozyskuje dane poprzez ich dobrowolne wprowadzenie przez Klientów w formularze dostępne w serwisie oraz poprzez pliki "cookies". Wszystkie gromadzone informacje są dobrowolnie podawane przez użytkownika serwisu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, o których będziemy informowali.

Użytkownikowi przysługuje wgląd do danych osobowych, które zamieścił w serwisie oraz prawo do ich poprawienia lub usunięcia.


Na stronach serwisu Pupillo.pl mogą pojawiać się linki do stron zewnętrznych, które posiadają własne polityki prywatności.

Pamiętajcie - sklep Pupillo - nie sprzedaje danych zbieranych za pomocą serwisu.

 
Przejdź do strony głównej