Strona główna » program "Punktuj u Pupillo"

program "Punktuj u Pupillo"

Drogi Kliencie!

Specjalne dla Ciebie przygotowaliśmy program "Punktuj u Pupillo", którego celem jest premiowanie Twoich zakupów i aktywności w Naszym sklepie.

Każdy, kto posiada w sklepie konto Klienta, zarejestrowane, otrzymuje możliwość gromadzenia punktów, które są przyznawane:
- punkty za zakup, wydana 1zł to 1 pkt,
- punkty za rejestrację, założenie konta Klienta - jednorazowo 35 punktów

Jeśli posiadasz konto w naszym sklepie, to w trzech w/w przypadkach będziesz otrzymywał PUNKTY. Każdy punkt posiada określoną wartość kwotową. Na początek zarejestruj się w naszym sklepie za co otrzymasz 35 punktów. Dzięki uzyskanym punktom będziesz mógł płacić punktami za zakupione produkty.
Ilość otrzymanych punktów po zalogowaniu możesz łatwo sprawdzić w ustawieniach swojego konta, w zakładce "System punktów". Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie posiadają określoną wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w naszym sklepie. Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów, najpóźniej po okresie 7 dni od momentu odbioru przesyłki. Punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu. Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można przeznaczać na inne produkty z oferty sklepu. Aby sprawdzić status i ilość punktów należy zalogować się na swoje konto w sklepie.

Za każde 1,00 zł wydane w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt. W przypadku płacenia punktami 70 pkt to 1,00 zł. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia. Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz ich użyć do dokonania zakupów w naszym sklepie. Podczas procesu składania zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów trzeba wpisać jaką ilość punktów przeznaczysz na zapłatę za zamówienie (można przeznaczyć wszystkie posiadane punkty - o ile ich ilość nie przekracza maksymalnego dopuszczalnego poziomu dla jednego zamówienia - lub ich część). Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta. Minimalny poziom jaki można przeznaczyć na zakupy to 350 punktów. Maksymalna ilość jaką można wydać jednorazowo przy zamówieniu to 1500 punktów. Aby możliwe było wykorzystanie zgromadzonych punktów, wartość zamówienia musi być wyższa niż 34,99zł.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję