Strona główna » Informacyjne » Reklamacje - nowe możliwosci

Reklamacje - nowe możliwosciSzanowni Klienci,
już niebawem uruchamiamy nową usługę, dzięki której sprawnie i bez problemów odeślecie do nas produkty, które poddane zostaną procesowi reklamacji - chociażby z powodu uszkodzenia, nieprawidłowego/wadliwego wykonania, pomyłki w wysyłce itp. Każda reklamacja oczywiście będzie musiała być jak do tej pory do nas zgłoszona, reszta już będzie łatwa i szybka do zorganizowania.

Wypełnicie formularz, zapakujecie produkt i nadacie go w Paczkomacie i/lub w POP-ie czy mini oddziale Inposta, których jest pełno na mapie naszego kraju.

Na koniec już tylko kwestia rozpatrzenia reklamacji i odesłania do Was produktu wolnego od wad lub zwrot gotówki.

Do miłego zobaczenia :-)
Zespół Pupillo

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Informacyjne
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.