Strona główna » Reklamacje

Reklamacje

Sposoby składania reklamacji zostały opisane w Regulaminie sklepu
Reklamacje możecie składać poprzez
* formularz reklamacji - dostępny po zalogowaniu się na konto Klienta
* poprzez wiadomość elektroniczną - korzystając z maila, który widnieje na złożonym zamówieniu
* drogą listową - przesyłacie ją do nas na wskazany w regulaminie adres pocztowy

email do składania reklamacji: sklep[at]pupillo.pl

W składanej reklamacji wystarczy podać nr zamówienia i krótki opis tego, co Waszym zdaniem jest "do naprawy"

Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane zamówienia były kompletne i spełniły Wasze oczekiwania, jednak jesteśmy tylko ludźmi i może się zdarzyć mały brak, pomyłka, uszkodzone opakowanie. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, prosimy o wyrozumiałość, niezwłoczny kontakt, w celu wyjasnienia sprawy i naprawienia ewentualnej pomyłki bądź szkody. Zawsze stawiamy się na miejscu Klienta i "załatwiamy" wszystko najszybciej jak to możliwe.

Nigdy nie odwracamy kota ogonem i nie spotkacie się z "olaniem" sprawy.


Miłego dzionka
Zespół Pupillo.pl - zadbaj o swojego Pupila

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję