Strona główna » Nowości » TESTERY produktów

TESTERY produktówKochani Klienci,
ceniąc sobie Wasz pytania, emaile, rozmowy telefoniczne, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom - tak myślimy :-)
Otóż co jakiś czas ktoś zadzwoni, napisze, z pytaniem o dany produkt, najczęściej są to ściółki i karmy. Zanim kupicie opakowanie 500 czy 1000g, albo 30 czy 60L chcielibyście zobaczyć małą część produktu, swoisty TESTER, na podstawie którego powiecie, czy dana pozycja asortymentowa jest warta swojej ceny.

Dlatego już niedługo ruszamy z kilkoma pozycjami z naszej oferty, gdzie takie TESTERY będą właśnie dostępne. Mamy nadzieję, że spotka się to z Waszą aprobatą.

Miłego #zostanwdomu :-)
Zespół Pupillo

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.