Strona główna » Informacyjne » TRIXIE - braki asortymentowe

TRIXIE - braki asortymentoweSzanowni Klienci,

informujemy, iż braki asortymentowe w produktach marki Trixie są spowodowane brakiem stanów magazynowych u dystrybutora tej marki w naszym kraju. Czekamy na uzupełnienie całości asortymentu, w tym wyczekiwanych przez Was mostków i drabinek.

Jak widać, skutki COVID-19 są widoczne od miesięcy, ale obecnie dość mocno wpływają na braki produktowe u dystrybutorów oraz producentów.

//*** Aktualizacja
Szanowni Klienci,
niestety nadal czekamy na uzupełnienie stanów u dystrybutora Trixie - ogromna ilość produktów jest na dzisiaj niedostępna.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Informacyjne
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję