Strona główna » Podłoża » Trociny, Wiórki

Trociny, Wiórki

Ściółka trocinowa, konopna, lniana to rodzaje podłoży, które charakteryzują się wysoką jakoscią i są w 100% bezpieczne dla gryzoni. Wychodząc im naprzeciw wprowadziliśmy własną ściółkę, trociny Pupillo, która należy do segmentu Premium, jest całkowicie odpylona, posiada bardzo duże i zarazem niezwykle miękkie płatki, co sprzyja budowaniu korytarzy.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
POJEMNOŚĆ
Podłoże dla gryzoni - wiórki odpylone

Podłoże dla gryzoni - wiórki odpylone

6,20 zł
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pupillo Trociny odpylone dla gryzoni

Pupillo Trociny odpylone dla gryzoni

11,50 zł
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję