Strona główna » Podłoża » Zrębki

Zrębki

Podłoża w postaci zrębek drewnianych to zdecydowanie jedna z najlepszych ściółek dla gryzoni, zarówno świnek, królików, szynszyli jak i szczurków czy myszy. Podłoże to jest bardzo chłonne, pozyskane w 100% z naturalnego surowca, pozbawione pyłu i super chłonne. Przy małych gryzoniach (chomik, myszoskoczek, tłustogon) podłoże świetnie sprawdza się jako "utwardzenie terenu pod miski czy zabawki"

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
POJEMNOŚĆ
Podłoże dla gryzoni - wiórki odpylone

Podłoże dla gryzoni - wiórki odpylone

6,20 zł
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pupillo Trociny odpylone dla gryzoni

Pupillo Trociny odpylone dla gryzoni

11,50 zł
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję