wyszukiwanie zaawansowane

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek, 9.00 - 16.00

Telefony: 607780296, 609887443

Email: sklep@pupillo.pl

Strona główna1 » Zwroty - odstąpienie od umowy
0123
0

KATEGORIE PRODUKTÓW

Zwroty - odstąpienie od umowy

W kwestii zwrotów towarów zakupionych w Naszym sklepie obowiązują oczywiście ogólnie przyjęte zapisy ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Nie ograniczamy tego prawa w żaden sposób, szanujemy Wasze decyzje.

14 dni - tyle macie na zwrot zakupionych u Nas produktów - termin liczymy od momentu dostarczenia przesyłki.
Konsument, który zawarł umowę na odległość (np. zakup w sklepie Pupillo), może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Aby ten termin został zachowany wystarczy wysłanie oświadczenia o chęci odstąpienia od tej umowy w określonym terminie. Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w dowolny sposób. Preferujemy informację elektroniczną - email.

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie (w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwracanych produktów), zwrócić dokonane przez Konsumenta płatności, w tym koszty dostawy produktu (z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy, który był inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie Pupillo.pl - czyli zwracamy zawsze najniższe koszty przesyłki). Sklep Pupillo.pl dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument. Jeżeli konsument zadeklaruje inny rodzaj dokonaniu zwrotu płatności, to sklep uwzględni ten fakt, jeżeli dana forma zwrotu będzie bezpłatna.

Koszty zwrotu Produktu pokrywa Konsument (czyli koszt odesłania zwracanego produktu do Sprzedawcy)

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi, który zamówił produkt w zapieczętowanym opakowaniu (np plomba producenta, ofoliowanie), którego otwarcie spowoduje niemożliwość dotrzymania warunków higienicznych i/lub zdrowotnych (mowa tutaj o otwarciu takiego opakowania przez Konsumenta)

Przejdź do strony głównej