Strona główna » Zwroty - odstąpienie od umowy

Zwroty - odstąpienie od umowy

W kwestii zwrotów towarów zakupionych w Naszym sklepie obowiązują oczywiście ogólnie przyjęte zapisy ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.). Nie ograniczamy tego prawa w żaden sposób, szanujemy Wasze decyzje.

14 dni - tyle macie na zwrot zakupionych u Nas produktów - termin liczymy od momentu dostarczenia przesyłki.
Konsument, który zawarł umowę na odległość (np. zakup w sklepie Pupillo), może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Aby ten termin został zachowany wystarczy wysłanie oświadczenia o chęci odstąpienia od tej umowy w określonym terminie. Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w dowolny sposób. Preferujemy informację elektroniczną - email.

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie (w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwracanych produktów), zwrócić dokonane przez Konsumenta płatności, w tym koszty dostawy produktu (z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy, który był inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie Pupillo.pl - czyli zwracamy zawsze najniższe koszty przesyłki). Sklep Pupillo.pl dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument. Jeżeli konsument zadeklaruje inny rodzaj dokonaniu zwrotu płatności, to sklep uwzględni ten fakt, jeżeli dana forma zwrotu będzie bezpłatna.

Koszty zwrotu Produktu pokrywa Konsument (czyli koszt odesłania zwracanego produktu do Sprzedawcy)

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi, który zamówił produkt w zapieczętowanym opakowaniu (np plomba producenta, ofoliowanie), którego otwarcie spowoduje niemożliwość dotrzymania warunków higienicznych i/lub zdrowotnych (mowa tutaj o otwarciu takiego opakowania przez Konsumenta)

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję