Strona główna » Administracyjne » Mniej danych na etykietach wysyłkowych

Mniej danych na etykietach wysyłkowychKochani!
Już jest, już u nas działa. Nowa forma etykiet wysyłkowych, gdzie ilość danych ograniczona została do niezbędnego minimum.
Np przy wysyłkach Paczkomat Inpost 24/7 w polu odbiorca jest nr Paczkomatu i ukryty Wasz numer - czyli kilka ostatnich cyfr. Tak więc to dla Klientów powinno byc wielkim plusem :-). Wiemy, że niektózy z Was bardzo byli na to wyczuleni, dlatego cieszymy się razem z Wami.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Pupillo.pl
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Administracyjne
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję