Strona główna » Akcesoria » Klatki

Klatki

Chociaż zwierzak zawsze jest najszczęśliwszy, gdy może sobie pozwiedzać mieszkanie i pobyć razem ze swoimi właścicielami, klatki dla królika, świnek morskich i innych gryzoni niejednokrotnie się przydają. Dzięki nim właściciele nie tylko mają pewność, że zwierzę pod nich nieobecność lub w nocy niczego nie zniszczy, ale również, że będzie bezpieczne. Przy wyborze odpowiedniej klatki dla królika czy świnki morskiej warto zwrócić uwagę na jej wielkość, bowiem każdy gryzoń ma inne wymogi w tym względzie. Podejmując decyzję należy kierować się "niepisanymi zasadami", które określają jakie minima wymiarów obowiązują dla danego gryzonia. Dokonując wyboru lokum dla swojego pupila warto zwrócić również uwagę na wyposażenie, jakość wykonania kuwety oraz ilość drzwiczek czy ich szerokość. Wszystkie te kryteria pozwolą na dobór odpowiedniego produktu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo klatki dla świnek morskich i królika wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów. Wraz z każdym modelem w standardzie znajduje się również paśnik. Oferowane tu produkty posiadają drzwiczki zarówno z boku, jak i z góry. Zostały ona również tak zaprojektowane, by bez problemów można było je wyczyścić.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach i pozostałych informacjach handlowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych związanych z działalnością sklepu Pupillo.pl
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Maximo Rafał Leszczyński przy ul. Leśnej 5/5 z siedzibą w Wieruszowie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwana RODO) informujemy, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawione przez Ciebie podczas korzystania ze stron sklepu Pupillo.pl Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności i klauzuli RODO. Kliknij przycisk Akceptuję jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzania danych osobowych.
Akceptuję